Meny Stäng

Kristina Rahmn
Personal- och löneadministratör
0730-74 60 01
kristina.rahmn@ekonza.se
LinkedIn

Micaela Rivas Linder
Ekonom
0709-39 57 36
micaela.linder@ekonza.se
LinkedIn

Diana Kuzmanova
Redovisningsekonom
0730-74 60 22
diana.kuzmanova@ekonza.se
LinkedIn

Ann Bergfelt
Redovisningsekonom
0733-83 25 76
ann.bergfelt@ekonza.se
LinkedIn

Gabriella Ljung Olsson
Ekonom och löneadministratör
0704-61 60 39
gabriella.ljung@ekonza.se
LinkedIn

Är du intresserad av att anlita oss, eller nyfiken på vad vi kan lösa för dig och ditt bolag? Kontakta gärna Jenny Andersson för en fri genomgång!

Telefon: 0730-746 774
E-post: jenny.andersson@ekonza.se

Adress: Ekonza AB, Järntorget 3, 413 04 Göteborg